Szkoła Podstawowa nr 122 w Łodzi

Konkursy

I like science - wyniki

30-04-2019
Konkurs "I like science" łączący język angielski z chemią przerósł oczekiwania organizatorów. Jesteśmy zaskoczeni wysokim poziomem zaprezentowanym przez uczestnik&oac (...)

Wyniki Konkursu Języka Hiszpańskiego

05-04-2019
Trzy nasze uczennice brały udział w Konkursie Języka Hiszpańskiego organizowanym przez XXXIII Liceum Ogólnokształcące. Z dumą informujemy, że Julietta de Pino Pajor z klasy (...)

Wojewódzki Konkurs Informatyczny

15-03-2019
Zapraszamy uczniów klas V-VI do wzięcia udziału w Wojewódzkim Konkursie Informatycznym. Zadanie konkursowe:"Jesteś dobrym duszkiem Internetu. Zaprojektuj i wykonaj w (...)

Konkurs plastyczny

08-03-2019
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym na temat smogu. Prosimy o dostarczanie plakatów wykonanych dowolną techniką (z wyraźnie zaznaczonym tytułem i autore (...)

First Step to Success - konkurs fizyczny

08-03-2019
Początkowo brało udział 20 osób. Obecnie nadal walczy 8 osób. Konkurs ten obejmuje nie tylko zagadnienia z fizyki, ale również chemii i matematyki. W tym konku (...)

Fascynująca fizyka

08-03-2019
Pierwszy konkurs dotyczył wyłącznie zagadnień fizycznych, brało w nim udział 6 osób. Wszystkie te osoby przeszły dwa z trzech etapów konkursu tak, że nie wiele brakow (...)

„Święty Mikołaj w oczach dziecka

06-03-2019
Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych i najbardziej urokliwych świąt. Pielęgnując tradycję świąt  świetlica dla najmłodszych zorganizowała  kolejny konkurs pt. &bdq (...)

Bezpieczna droga do szkoły

06-03-2019
Świetlica dla najmłodszych pod opieką p. Katarzyny Sieradzkiej w miesiącu październiku zorganizowała konkurs plastyczny pt. ,, Bezpieczna droga do szkoły”. Celem tego konkurs (...)

Konkurs plastyczny z j. niemieckiego

05-03-2019
Z ogromną przyjemnością informujemy o zajęciu ex aequo pierwszego  miejsca w konkursie plastycznym dla szkół podstawowych przez ucznia naszej szkoły Krzysztofa Kozłowsk (...)

Trochę chemii

05-03-2019
Jaki jesteś atomie? W tym roku szkolnym ponownie uczniowie klas siódmych wzięli udział w projekcie przygotowanym przez p. K. Gnerowicz-Siudak. Prześcigali się w pomysłach, n (...)